Chodzący napis
 
Strona GłównaInformatykaŚmieszneCiekawostkiSondyProgramy

Siema! Mam na imię
 Mateusz. Mam 15 lat
 i chodzę do kl. II
 gimnazjum, Interesuję
 się informatyką i
 matematyką. Mój
 adres e-mail to:
 matty24@wp.pl

 

    http://www.underpl.org/

   http://www.download.net.pl/

  http://www.dobreprogramy.pl/

  http://www.eplik.net/

   http://download.chip.pl/

  http://www.allsoft4pc.com/

  http://www.instalki.pl/

  http://www.nowe.pl/

    http://www.allprograms.net/

      http://www.programosy.pl/

     http://www.idg.pl/

http://www.klikplik.net/

   http://www.eprogramy.org/

  http://www.download.org.pl/

 http://www.pobieralnia.pl/

  http://www.programs.pl/

 

 

 
   

Wrzucam parę dzwonków polifonicznych (midi) zawartych w jednym packu. Zawiera on 40 utworków. Aby pobrać kliknij ==> poli (49 kB)

 

Historia Gadu-Gadu - najpopularniejszego polskiego komunikatora internetowego - rozpoczęła się 5 lat temu, w marcu 2000 roku, na początku tzw. "boomu internetowego". Wówczas, z inicjatywy Łukasza Foltyna powstaje firma SMS-Express.com. Spółka początkowo oferuje program SMS-Express służący tylko do wysyłania SMS-ów przez Internet.

W międzyczasie, wraz z pojawieniem się zewnętrznego inwestora, w firmie powstaje pomysł, który - jak się szybko okaże - sprawi, że komunikacja w polskim internecie już nigdy nie będzie taka sama...

15 sierpnia 2000 roku oficjalnie startuje Gadu-Gadu - Pierwszy Polski Komunikator Internetowy. Już od pierwszego dnia, ku sporemu zaskoczeniu autorów programu, Gadu-Gadu lawinowo zyskuje popularność. Tylko w pierwszym dniu rejestruje się ponad 10 tysięcy użytkowników.

Popularność Gadu-Gadu sprawia, że rozpoznawalne coraz bardziej żółte słoneczko (charakterystyczne logo GG) zaczyna świecić w tysiącach monitorów, łącząc ze sobą użytkowników Internetu bez względu na wiek i zainteresowania, stając się synonimem komunikacji w polskim internecie.

Lawinowy przyrost użytkowników zaczyna przybierać efekt kuli śnieżnej. Każdego dnia społeczność użytkowników komunikatora powiększa się o kolejne tysiące osób. Po roku od uruchomienia, z Gadu-Gadu korzysta już 250 tysięcy internautów.

Pomiędzy użytkownikami komunikatora nasila się zjawisko rywalizacji o atrakcyjne numery. Posiadanie tak zwanego niskiego numeru Gadu-Gadu staje się cennym wyróżnikiem dla użytkownikow Internetu. Numery Gadu-Gadu zaczynają być oferowane na aukcjach internetowych.

Coraz więcej osób poznaje się dzięki Gadu-Gadu. Zawierane są pierwsze małżeństwa, ale też i pierwsze rozwody.

Wraz ze wzrostem liczby użytkowników rośnie liczba wysyłanych każdego dnia wiadomości przez komunikator. Od początku istnienia Gadu-Gadu do dzisiaj wzrosła ona 100-krotnie - z niespełna 3 do 300 milionów wiadomości wysyłanych dziennie.

Wraz ze wzrostem liczby wiadomości rośnie masowo ruch na serwerach. Chwilowe przerwy w dostępie komunikatora, przy tak masowym ruchu, nie są w stanie zachwiać jego popularnością. Pomimo tych przejściowych problemów technicznych, użytkownicy nadal korzystają z Gadu-Gadu, doceniając łatwość obsługi oraz standard, jakim staje się GG.

Dzisiaj z Gadu-Gadu korzysta ponad 5 milionów osób.

W ciągu 5 lat swojego istnienia dzięki swoim zaletom, w tym legendarnej już i prostej obsłudze, Gadu-Gadu stało się najpopularniejszym i największym komunikatorem internetowym w Polsce, dystansując również zagraniczne komunikatory.

Uruchomiona pod koniec sierpnia 2005 roku multimedialna wersja komunikatora oznaczona 7.0, rozpoczęła nowy etap zmian w Gadu-Gadu, zmian, które będą pozytywnie zaskakiwać użytkowników...

Źródło: Gadu-Gadu.pl